Mikrodawkowanie

Co to znaczy?

Mikrodawkowanie to przyjmowanie progowych dawek substancji psychoaktywnych - najcześciej psychodelików co parę dni w celu uzyskania efektów takich jak: lepsze samopoczucie, pobudzenie, polepszona koncentracja, większa motywacja.

W przeciwieństwie do rekreacyjnego stosowania substancji, przy mikrodawkowaniu nie powinieneś odczuwać żadnych efektów psychodelicznych. Jeśli bierzesz mikrodawkę i czujesz się trochę na haju, bierzesz trochę za dużo. Rzeczywistym celem jest pozostanie poniżej progu percepcyjnego. Użyję LSD jako przykładu, jeśli pełna dawka rekreacyjna LSD wynosi 100 mikrogramów, dobrą pierwszą próbą mikrodawki jest 10 mikrogramów. Od tego momentu dawkę można dostosowywać, aż użytkownik znajdzie swoje osobiste optimum i poczuje się komfortowo.

LSD jest zwykle rozprowadzane na tak zwanych blotterach. Są to małe kartoniki, na które nałożono LSD w jego wcześniej płynnej postaci. Powiedzmy, że jeden blotter zawiera 100 mikrogramów LSD (bardzo ważna uwaga: zawsze staraj się przetestować swoje substancje, aby mieć pewność, że przyjmujesz nie podrobioną substancję i poznać rzeczywistą ilość zawartej substancji). Ponieważ pocięcie tak małego bibuły na 10 jeszcze mniejszych równych kawałków jest wyzwaniem dla zdolności motorycznych większości ludzi, łatwiejszą metodą jest rozpuszczenie bibuły w wodzie destylowanej. Rozpuszczenie blottera zawierającego 100 mikrogramów LSD w 10 mililitrach wody daje prosty stosunek 1 mililitr wody = 10 mikrogramów LSD. Strzykawki medyczne to wygodne narzędzie do pobierania precyzyjnych ilości płynu z większego pojemnika.

dawkowanie photo

Chcesz wiedzieć coś więcej?

Odsyłam was do Mateusza na jego stronę i e-booka o mikrodawkowaniu psychodelików.

Czy wiesz że...

MDMA jest bezpieczniejsze niż jazda konna?