Postrzegana ekspozycja na wewnętrzną mechanikę świadomośći

Postrzeganą ekspozycję na wewnętrzną mechanikę świadomości można opisać jako doświadczenie bycia wystawionym na szereg złożonych, autonomicznie generowanych wrażeń poznawczych i konceptualnych myśli, które zawierają szczegółowe zestawy z natury czytelnych informacji.

Informacje zawarte w tych doznaniach są odczuwane jako przekazujące organizację, strukturę, architekturę, obraz i wewnętrzną mechanikę podstawowego programowania stojącego za wszystkimi świadomymi i podświadomymi procesami psychologicznymi. Ci, którzy doświadczają tego efektu, powszechnie interpretują to doświadczenie jako nagle dostrzegalny dostęp do wewnętrznego działania wszechświata, rzeczywistości lub samej świadomości.

Doświadczenie tego efektu często wydaje się być w stanie przekazać tripowiczom określone informacje dotyczące natury ludzkiej świadomości, a czasem samej rzeczywistości. Ujawnione informacje są bardzo zróżnicowane, ale między ludźmi przejawiają się pewne wspólne odczucia, objawienia i koncepcje. Należą do nich na ogół:

  • Wgląd w procesy stojące za organizacją, zachowaniem i zawartością pamięci krótko- i długoterminowej.
  • Wgląd w procesy stojące za kierunkiem, zachowaniem i treścią świadomego strumienia myśli.
  • Wgląd w wybór i zachowanie własnych reakcji na zewnętrzne dane wejściowe i procesy decyzyjne w oparciu o ich indywidualną osobowość.
  • Wgląd w pochodzenie i wpływy na cechy charakteru i przekonania.
  • Te konkretne informacje są często odczuwane i rozumiane jako głębokie odsłonięcie niezaprzeczalnej prawdy w tamtym czasie. Później zwykle uświadamia sobie, że są niewypowiedziane z powodu ograniczeń ludzkiego języka i poznania, lub po prostu bezsensowne i urojeniowe z powodu upośledzenia spowodowanego innymi towarzyszącymi efektami poznawczymi.

Czy wiesz że...

można włożyć blotter lsd pod napletka?